Warning: filesize(): stat failed for /data/web/virtuals/17240/virtual/www/domains/hrad-rostejn.cz/wp-content/cache/db/singletables/9ba/d34/9bad3407c349b2dd2cbb7d6554cd39b0.php in /data/web/virtuals/17240/virtual/www/domains/hrad-rostejn.cz/wp-content/plugins/w3-total-cache/Cache_File.php on line 159
Roštejn dětem – Hrad Roštejn
Přeskočit na obsah

Roštejn dětem

Roštejn je hradem, který myslí na děti. Nejen, že zde mohou spolu se svými rodiči, učiteli či dalšími zažít v expozici mnoho nečekaného, ale zároveň mohou poznávat netradiční formou historii a přírodu na jednom místě.

Edukační programy

Hrad v současné době nabízí několik možností edukačních programů pro předem objednané organizované skupiny, ať již přímo ve svém areálu nebo na půdách škol. Programy jsou vhodné například pro školní zájezdy, výlety skautských a jiných oddílů, tábory, apod.

Pokud si chcete stáhnou pracovní listy k našim trasám, se kterými pracujeme během programů, můžete tak učinit zde:

Tipy na aktivity pro rodiny s dětmi

Hledáte tipy na aktivity s dětmi, které by se daly propojit s návštěvou hradu? Vyzkoušejte nápady v odkazech níže, naleznete tam vždy zajímavé téma, které se váže k hradu a jeho okolí a potom například návody na hry pro skupiny dětí, které je možné hrát například na roštejnském předhradí.

V úterý 11. června bude hrad otevřen pro veřejnost až od 13.00, první prohlídka trasy A ve 14.00.