Přeskočit na obsah

Pronájem hradu

Na hradě Roštejně je možno využít venkovní a vnitřní prostory k uspořádání akce pro veřejnost i uzavřenou společnost.

Kapacita nádvoří je max. 200 až 350 osob (dle typu akce). Nádvoří je vybaveno jen určitým počtem stolů a lavic. Lze ho využít pro různé typy akcí, např. pro uspořádání rautu, slavnostního zahájení nebo ukončení studia, kulturní akce pro veřejnost pod širým nebem, soutěže, svatební obřady i hostiny, natáčení filmu apod.

Z exteriérových možností je na hradě možné využít i tzv. předhradí – ohraničený zatravněný prostor s dvojicí altánů. Do obou altánů je přiveden elektrický proud a mohou sloužit jako pódia pro kulturní představení. Na předhradí je rovněž ohniště a je možné jej po domluvě použít ke stanování. Kapacita předhradí je zhruba stejná jako kapacita nádvoří.

Kapacita největší místnosti v interiérech je cca 100 sedících osob. Místnosti jsou vybaveny historickým nábytkem s dobovou atmosférou. Historický nábytek lze pro akci využít jen jako dekoraci. Místnosti nejsou vytápěné a lze využít jen některé pro omezený typ akcí.

K jakému typu akcí je možné hrad využít?

Hrad se hodí například pro pořádání oslav, soukromých koncertů, workshopů, teambuildingů, táborových a dalších her, apod. Máte v hlavě záměr a nejste si jisti možnostmi objektu? Kontaktujte nás, vaši vizi probereme a uvidíme, zda je Roštejn vhodným místem pro její realizaci.

Cena pronájmu se určuje dle druhu akce a jejího eventuálního zásahu do běžného návštěvnického provozu objektu. Neváhejte nás kontaktovat ohledně podrobností na telefonu +420 739 382 901 či na mailové adrese rostejn@muzeum.ji.cz.

Hrad je v současnosti uzavřen. / Castle currently closed.
+