Svatební obřad na Roštejně

Romantický lovecký hrádek Roštejn uprostřed nádherné přírody je ideálním místem pro Váš svatební obřad. Svatby je možné zde pořádat na několika různých místech, záleží na Vašich preferencích a počtu hostů. Vstupte do manželství na pohádkovém hradě!

Pokud uvažujete, či jste se již rozhodli pro uzavření sňatku právě na Roštejně, zde je několik základních informací:

1) Obřady se konají zpravidla v době návštěvnické sezony, tedy od začátku dubna do konce října.

2) Ohledně Vámi vyhlédnutého termínu svatby je kromě správy hradu nutné jednat i s matrikou Městského úřadu v Telči, která sňatky zajišťuje. Pracovnice matriky paní Renatu Koníčkovou či Marii Němečkovou můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 567 112 462, nebo +420 567 112 463, či na mailových adresách renata.konickova@telc.eu, marie.nemeckova@telc.eu. Veškeré důležité informace naleznete rovněž na webových stránkách města Telč.

3) Cena pronájmu svatebního prostoru (v interiéru, či v exteriéru hradu) je 3000,- Kč. Částku je možné uhradit v kanceláři správy hradu nejpozději v den konání obřadu. Pro hladký průběh Vašeho dne však doporučujeme provést platbu raději v předstihu, například při prohlídce místa.

4) Běžný obřad trvá cca 20 min. Ve svatebním prostoru je možné fotografování i po obřadu do další svatby cca 10 min.

5) Možné svatební prostory si můžete přijet osobně prohlédnout a domluvit se s námi na všem důležitém. Kontaktujte nás na telefonních číslech +420 733 161 817, či +420 739 382 901, nebo na mailu rostejn@cmail.cz

V roce 2017 můžeme s ohledem na počínající rekonstrukci interiérů nabídnout prostory Obrazárny (50 – 70 osob) a Biskupského salonku (25 osob). Dále je možné využít prostor nádvoří a předhradí. S ohledem na realizaci stavebních prací doporučujeme předem obhlídku místa a konzultaci možností se správou hradu. Na Roštejně můžete zrealizovat například i slavností přípitek, či drobné nebo větší občerstvení pro Vás a Vaše hosty, s realizací pohoštění Vám rádi pomohou v naší hradní hospodě.